3 березня запрацюють нові бюджетні рахунки

21 Февраль 2014
Категория:
Новости

3 березня запрацюють нові бюджетні рахунки

Державна казначейська служба України наказом від 13.02.2014 р. № 53 затвердила механізм і дати відкриття рахунків та внесення змін до аналітичних параметрів рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації, Управлінню бухгалтерського обліку операцій державного бюджету, Відділу обслуговування операційного дня та начальникам головних управлінь Державної казначейської служби України в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі доручено:
17.02.2014 р. забезпечити відкриття та доведення реквізитів рахунків (у частині платежів, які мобілізуються на відповідній території) органам Міністерства доходів і зборів України, органам Міністерства внутрішніх справ України відповідно до порядків взаємодії, місцевим фінансовим органам та іншим органам, що контролюють справляння надходжень бюджетів, за їх зверненням для подальшого повідомлення платникам податків;
01.03.2014 р. відкрити операційний день та забезпечити перенесення залишків коштів із рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, привести у відповідність до вимог законодавства нормативи розподілу платежів;
датою початку здійснення операцій із виконання державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» визначити 03.03.2014 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *